Pants and stuff


High-waisted pants - Dressfo.com (click here)

Top/Coat - H&M
Booties - Aldo

Od dawna polowałam na fajne spodnie z wysokim stanem. Po pierwsze wysoki stan fajnie wydłuża nogi (szczególnie, gdy nie jesteśmy posiadaczkami nóg modelek Victoria's Secret ;). A po drugie spodnie z wysokim stanem są bardzo kobiece i wygodne. Miałam kilka par na oku, ale nie wyglądałam w nich zbyt korzystnie (jednak spodnie spodniom nierówne!). Te udało mi się znaleźć na dressfo.com. Są świetne, leżą idealnie (dla tych w rozmiarze S/M radzę rozmiar L). Bardzo je lubię także za to, że mają kieszenie po bokach!!
Końcówka listopada to taki dziwny okres, w którym (z pewnością?) mamy już za sobą listopadowy marazm, a jednocześnie czujemy już powiew świątecznego zapachu choinki i zakupu pierwszych prezentów na Gwiazdkę (choć wiem, że są tacy, którzy już teraz mają wszystko!). Ja, co roku obiecuję sobie, że zabiorę się za to wcześnie, a potem wszystko tak rozciąga mi się w czasie (i cały czas wydaje mi się, że mam jeszcze mnóstwo czasu!), że do ostatniego dnia kupuję i zastanawiam się, czy oby na pewno wszystko mam. W domu na razie pustawo, zero ozdób, także tych jesiennych. Stwierdziłam, że nie ma sensu ich trzymać, skoro już wkrótce mają je zastąpić te świąteczne. A w głowie, jak zwykle gonitwa myśli. Nie wiem, czy to tylko ja, czy wy też tak macie. Może to po prostu taka kolej rzeczy, stajesz się matką, więc balansujesz między chęcią bycia najlepszą matką dla swoich dzieci, a chęcią realizacji swoich pasji i marzeń. Nie wiem w jakim stopniu mi się to udaje. Czasami myślę, że idzie mi nieźle, by dojść do momentu, w którym zwyczajnie muszę odpuścić, wyluzować, wyłączyć się z tej pogoni, żeby nie zwariować. Moje drogie czytelniczki, pamiętajcie by czasami zrobić coś dla siebie, by czasami się wyłączyć i zrobić to na własny sposób. Włączyć muzykę z czasów liceum i śpiewać i tańczyć jakby świat miał się skończyć (polecam raczej wtedy, kiedy nikogo nie ma w domu), wziąć długą gorącą kąpiel lub po prostu odpuścić sobie makijaż, włożyć dres (zrobić sobie dzień dziecka!) i wieczorem, gdy dzieci zasną olać sprzątanie, gotowanie ( i cokolwiek wtedy zazwyczaj robicie!) i po prostu leżeć na kanapie i NIC nie robić. Polecam (mam jeszcze kilka innych pomysłów, ale myślę, że każda z was ma swoje ;) Tymczasem pozdrawiam i życzę miłego tygodnia :)) 

P.S. Jednym z moich sposobów jest fryzjer ;)

I've been looking for perfect high-waisted pants for a very long time. First of all, high waist makes our legs look longer (especially if you're not an owner of Vitoria's Secret model legs;) And second of all, they're feminine and comfy. I had several pairs in mind but when tried them on I didn't look good (it all depends on the pair!). These I got from dressfo.com. They're perfect (those of you in size S/M European I suggest L). I also like them because of the side pockets!!
The end of November can make us feel weird as we're (are we?) over a November depression, and at the same time we're starting to feel the Christmassy mood and shop for first Christmas presents (though I know there are some who already got everything!). Me, every year I promise myself I'll start the whole preparation earlier, but then it all seems so long (and I keep thinking I still have plenty of time!) that I end up buying things till the last moment before holidays. 
My home seems a bit empty now, no decorations, also those autumn ones. I decided I would wait for the Christmas decor and ornaments. And my head, well as usually a lot of things going on up there. I don't know if it's just me or you too have the same problem. Maybe it's normal when you become a mom you try to keep balance between being the best mom in the world to your children and at the same time trying to pursue your passions and dreams. I don't know how I'm doing. I sometimes think I'm doing good and then bam! I get to a moment when I just have to let it go in order not to freak out. Dear Readers, remember you sometimes have to let go of things and you should do it in your own way. Turn on your fave music from high school, dance and sing as if the world was to end (I suggest doing so when nobody's around), take a long bath or just quit putting your make-up on, put on your sweats (have yourself a child's day!) and in the eve when the kiddos are asleep forget about cleaning, cooking (and whatever you usually do!) and just stay on the couch and do NOTHING! I have some other ideas, too but I guess all of you have your own ones ;) And meanwhile I wish you all a nice week :))

P.S. One of my ideas is an appointment at the hairstylist's ;)


Thank you dressfo.com for the perfect pants!

Comments