Day to night transitions with #AUrateNewYork!

Czasami nie mamy zwyczajnie wyjścia, musimy być gotowe na każdą ewentualność. Często zdarza się, że mamy tylko chwilę, by po całym dniu zajęć być gotową na wieczorne wyjście. Tym z Was, które mają ten luksus zwany czasem, tylko pozazdrościć ;) A dla tych z Was, które tego luksusu nie posiadają, przygotowałam wraz z AUrate New York trzy propozycje, jak szybko zmienić wygląd dzienny na wieczorny ;)

Sometimes we just don't have a choice, we need to be ready for any contingency. Very often we have only a minute to transform from a day-look into a night one. Those of you who own this luxury of time, I am jealous ;) and for those of you who aren't that lucky, together with AUrate New York I prepared three day to night transitions :)

Najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty (tak mówią, haha), i jakkolwiek to brzmi, w niektórych chwilach biżuteria naprawdę potrafi uratować niejedną stylizację. Poniższe zestawy pokazują jak zmienić dzienny look w wieczorny, bez nadmiernej zmiany garderoby, a jedynie przy użyciu odpowiednich dodatków. I tak, małą czarną można wykorzystać do pracy łącząc ją z luźną parką i śliczną delikatną biżuterią AUrate, by w chwilę być gotową na wieczorne wyjście np. do teatru (ten kolczyk to mój obiekt marzeń).

Diamonds are a woman's best friends (they say, haha) and however it sounds, sometimes jewelry can help us dress the part. Below you can find three day to night transition sets, without having to change too much, except for the jewelry. The first set, a little black dress can make a perfect match with a parka and the delicate  AUrate jewelry, and can be a perfect basis for a going out night paired with these stunning pieces of jewelry (this ear cuff is my dream object).

W drugiej propozycji podstawą jest czarna skórzana spódnica. W połączeniu z cielistym topem i pięknym naszyjnikiem i bransoletką stylizacja jest dość spokojna. Wieczorem wystarczy zmienić top i dodatki i mamy seksowny drapieżny look.

The second set is based on a black leather skirt. Paired with a nude top, a beautiful necklace and a cuff, it makes a perfect day look. All you need to do in the evening is to change the top and the accessories and you get an edgy sexy look.W trzeciej stylizacji mamy dżinsy i czarny top. Na dzień proponuję zestawić to z delikatnymi pierścionkami z białego złota i kolczykami w kształcie X, by na wieczór dodać do tego dużą, ale w sumie delikatną bransoletę na ramię i pierścionek z brylantami. Myślę, że to świetna propozycja na wyjście do klubu.

Here, we start with jeans and a black top. For the day I suggest delicate white gold rings and X-shaped earrings, and for the night just add a statement cuff and a ring with diamonds. I think this is a perfect club outfit.Uważam, że warto stawiać na klasyki, które można dowolnie stylizować stosownie do okazji bez konieczności spędzania wieków w garderobie! Myślę, oprócz tego piękna biżuteria potrafi nam w tym świetnie pomóc. Ta z AUrate New York jest piękna, zakochałam się w niej...

Dziękuję AUrate New York za zaproszenie mnie do napisania posta!


I believe classics are what we need to find the perfect look for any occassion, without spending ages to do it! And I think beautiful jewelry is here to help us do this. The one from  AUrate New York is simply stunning, I fell in love with it...

Thank you AUrate New York for inspiring me to write this post!

Comments