Australian dream #1Źródło: pinterest.com

Ostatnio mam hopla na punkcie Australii. Nie wiem jak to się stało. Zawsze uważałam, że Australia odpada przez te wszystkie "stwory", które tam zamieszkują (pająki!!!, węże, itd.). Jednak od pewnego czasu kręci mnie ten kraj ;) Hehe, człowiek zmienia się czasami :)) Słyszałam kiedyś, że Sydney to najpiękniejsze miasto na ziemi i powoli zaczynam podzielać tą opinię.
Dziś wnętrza! Wiecie, że interesuje mnie design i wystrój wnętrz (jestem wręcz od tego uzależniona!) i gdy tylko mam czas szperam w internecie i oglądam tv w poszukiwaniu pięknych wnętrz. Jakiś tydzień temu natknęłam się na świetny program na Domo+ o wspaniałych australijskich domach i wpadłam. Zakochałam się w tamtejszej estetyce, ale i jestem też zachwycona kreatywnością i otwartym podejściem Australijczyków do designu.  Otwarte przestrzenie przestrzenie, dużo szkła, naturalne materiały... Kręci mnie to :)

Lately I've become a huge fan of Australia. I don't know how it hapenned. I always thought Australia is off the charts because of all the creatures that live there (spiders!!!, snakes, etc.). But for some time now I'm really into it ;) People change sometimes, hahah :)) Once I heard Sydney is the most beutiful city on earth and I'm getting to share that opinion. 
Today interiors! You know I'm into interior design (I'm addicted to it!) and when I have the time I browse the net and watch tv to pursue stunning interiors. Some time ago I came across a great tv program about awesome interiors and there I was! I fell in love with the Australian esthetics, I love their creativity and such open attitude towards design. Open spaces, a lot of glass, natural materials... I'm really into it :)

Comments