What a girl needs
Wracam do żywych, jak to się mówi :) Dlatego dziś postanowiłam się z Wami podzielić tym, co świeżo upieczona mama powinna/może mieć, by czuć się komfortowo lub żeby zwyczajnie zrobić sobie przyjemność. Zresztą spójrzcie same.
Płaskie buty, myślę, że to dodatek nie tylko dla młodych mam. 
Mokasyny, już się nie mogę doczekać aż je ubiorę.
Koszula, rozpinana góra jest bardzo praktyczna kiedy karmisz.
Body ściągające, bezszwowe, świetny patent na wystający brzuszek pociążowy, jest bardzo wygodne, nie zsuwa się ponieważ jest na szelkach :) Pierwsze kupiłam w rozmiarze M, a wymieniłam na XS, pamiętajcie nie bądźcie wobec siebie tak krytyczne (body ma być bardzo przy ciele).
Kolorowe kosmetyki to dla własnej przyjemności :) Te tutaj dostałam od przyjaciółki po porodzie, to był strzał w 10, dzięki Madzia :) Perfumy, także dla własnej przyjemności, oczywiście.
Tisane - najlepszy balsam do ust, musicie spróbować!
Balsam ujędrniający... Hmm, skuteczność do sprawdzenia! Suchy szampon już znacie.
Elektroniczna niania - konieczność! Pozwala na chwilę wieczoru w salonie, nie w sypialni z dzidzią ;)

Dziś pierwszy raz wyszłam z domu, do ludzi ;) Postarałam się ze strojem (wbiłam się w dżinsy przedciążowe :)), zrobiłam pełen makijaż. Poczułam się naprawdę dobrze. Opakowanie jednak robi swoje, jak to mówią ;)
Po ciąży czuję, że na nowo odkrywam swoją garderobę, serio jakby mój prywatny sklep z ubraniami.


I'm getting back to life :) That's why I wanted to share with you what a new mom should/can have to feel comfortable or just to pamper herself. Take a look yourself.
Flats are I guess perfect not only for moms.
Loafers, can't wait to wear them.
Shirt, open top is very practical when you breast-feed.
Shape shifting body, seamless, great way to hide postnatal belly, it's very comfy, doesn't go down thanks to suspenders :) The first one I bought in M size and had to exchange it for an XS, remember don't be so critical (it has to be tight).
Colored cosmetics for my your own pleasure :) Those here I got from my friend after the delivery, great idea - thanks Magda :) Perfume, also for our own pleasure, of course.
Tisane - the best lip balm, you have to try!
Firming body lotion...hmm, I'll try it out! Dry shampoo you already know.
Baby monitor - a must have! It helps you spend some of the evening in the living room not the bedroom with the baby :)

Today I went out for the first time :) I made my best with the outfit (I put on my prenatal jeans :)), did full make-up. It felt really good. The packaging works wonders as they say ;)
After the whole pregnancy I feel I have totally new clothes, seriously as if I was in my own clothes shop.


Comments