What's your summer color?Dla mnie kolory lata to biały, granatowy i złoty (dodatki :). Nie wiem, czy to przez to, że to kolory przywodzące mi na myśl morze, żeglarskie stroje i mariny na południu pełne luksusowych jachtów ;) czy dlatego, że w tych kolorach czuję się po prostu dobrze. Biel latem to już klasyk, ale myślę, że w połączeniu z granatem i złotymi dodatkami, wygląda luksusowo ;)
 Powyżej MÓJ ulubiony zestaw kolorystyczny. Podobno blondynkom dobrze w granatach, brunetkom w czerwieni, rudym w odcieniach zieleni. Czy rzeczywiście tak jest? Czy macie swoje ulubione zestawy kolorystyczne, w których czujecie się piękne i których trzymacie się od lat?


My summer colors are white, navy and gold (for the accessories :). And I'm not sure whether it's because they remind me of the sea, the sailors' outfits and the southern marinas crammed with luxurious yachts - read a better life ;) or I simply feel good in them. White has become a summer must-have but I think when matched with navy and some gold accessories it looks luxe ;)
Here you can see MY set of summer colors. They say navy suits blondes, red - brunettes and greens suit the red-haired. Do you agree with this stereotype? Do you have your fave color sets which make you feel baeutiful and which you've been wearing for years?


P.S. Jeśli ktoś dawno nie zaglądał na bloga, zapraszam do archiwum lub chociaż do najczęściej oglądanych przez Was postów (pod postami), bo już wkrótce dużo nowego :)

P.S. If someone hasn't visited my blog for some time, go and check out the archives or the most popular posts, as soon there's going to be a lot of new stuff here :)

Comments

Post a Comment