Pregnancy style

Taki post musiał się pojawić na blogu ciężarnej :)
Dziś zdecydowałam się napisać o stylu w ciąży. Wybrałam dla Was najciekawsze i najfajniejsze stylizacje znanych kobiet w ciąży. Poszukiwania trwały długo... i to jest pocieszające. W sieci aż roi się od zdjęć celebrytek w ciąży, które delikatnie mówiąc, wyglądają kiepsko. Okazuje się, że są to takie same kobiety, jak każda z nas. Oczywiście są wśród nich takie, które nie dadzą się złapać wyglądając źle. Większość jednak to kobiety z krwi i kości, które tyją (niektóre spoooro!) i wyglądają bardzo zwyczajnie. Nie cieszy mnie to oczywiście, ale pozwala na oddech ulgi :)

This post was just a matter of time on a blog of a pregnant gal :) Today I decided to write about pregnancy style. I've chosen the most interesting and the prettiest looks of pregnant celebrities. The research took quite a long time... and that's uplifting. The web is full of pictures of pregnant celebrities who, let's just say, don't look too good. It turns out they are just people, like us. There are, of course, some who don't get caught having a worse day. But obviously most of them are just real women, who gain weight (some A LOT!) and who look really ordinary. Not that I'm happy about it, I just feel relieved :)
Spójrzcie jak pięknie wyglądają i okazuje się, że bardzo rzadko korzystają z ubrań ciążowych. Noszą  zwiewne sukienki, tuniki, luźne bluzki i spódnice. Niektóre z nich oczywiście mogą sobie pozwolić na bardziej obcisłe rzeczy. I ten trend mi odpowiada. Uważam, że obecnie nie trudno jest korzystać ze swojej przedciążowej garderoby bez przeszkód. Jedyne co polecam to ciążowe spodnie (dżinsy, szorty, legginsy - już wkrótce post!). Mają szeroki elastyczny pas, który mieści brzuszek i niczego nie uciska. 

Look how stunning they look and obviously they don't wear pregnancy clothes. They choose weightless dresses, tunics, loose tops and skirts. Some of them can even afford to wear more tight items. And I love this trend. I think it's easy to use your pre-pregnancy wardrobe without difficulty. The one thing I do recommend are pregnancy pants (jeans, shorts and leggins - more about it soon!). They have this wide elastic band for the bump, which is really comfy.

Ciąża to stan, w którym kobieta może czuć się piękna. Nie musi się ograniczać do mody basic. Nadal pozostaje kobietą, może eksperymentować z ubraniami, dodatkami, butami i makijażem. Nie zapominajmy o tym :)

A pregnant woman can/should feel beautiful. She doesn't have to confine herself to the basic items. She's still a woman and she can experiment with clothes, accessories, shoes and make up. Let's not forget about it :)

Comments