New Wall Art

 

Dziś chciałam się z Wami podzielić moją nową współpracą z Gallerix, szwedzką marką produkującą piękne plakaty. Plakaty, które wybrałam są po prostu zachwycające. Poniżej zamieszczę wszystkie potrzebne szczegóły, byście także i Wy mogli stworzyć swoją własną domową galerię.

Today I wanted to share with you my new collaboration with Gallerix, a Swedish poster brand. The posters I've chosen are simply gorg and I'm going to give you all the details so that you can create your own home gallery.

 Powyższy plakat to reprodukcja wycinanki Henri Matisse'a o wymiarach 30x40cm w kolorze miętowo-szarej zieleni. Uważam, że świetnie pasuje do mojego kącika bibliotecznego.  

This poster is a reproduction of Matisse's cutout whose dimensions are 30x40cm and with a mint-gray motiv. I think it's perfect for my reading nook.Duet grafik, które wybrałam do jadalni to Flow shapes No1 i Flow shapes No2. Wybrałam te o wymiarach 50x70cm. Pamiętajcie by nie bać się dużych formatów. Jeśli ściana jest duża, należy odpowiednio dobrać rozmiary obrazów, by nie "zginęły" na niej, oraz by całość wyglądała na zaplanowaną i dobrze przemyślaną.

These two graphics I chose for the dining area are Flow shapes No1 and Flow shapes No2. The ones I got are 50x70cm. Remember, don't be afraid of large formats. If the wall is big, you need to go for large pieces so that they are visible and look well-planned. 
Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w fotografii surfera wchodzącego do oceanu. Jest dla mnie symbolem wolności. Jest to Running into ocean o wymiarach 30x40cm. Tuż obok powiesiłam zdjęcie przedstawiające fasadę paryskiej kamienicy Parisian Building Facade. Moje marzenie, by kiedyś w takiej zamieszkać, nigdy się nie spełni (hehe), ale zawsze mogę sobie popatrzeć na nie siedząc w swoim salonie.  

I fell in love at first sight with the photo of a surfer running into ocean. It's a representation of freedom. It's Running into ocean 30x40cm. Just right next to it I hanged a photo of a Parisian Building Facade.  My dream to live in one of these one day seems not to be coming true (hehe), but now I can take a look at it sitting in my living room.

Ostatni z plakatów, które wybrałam to plakat przedstawiający południowoeuropejską willę, obrośniętą kwitnącym pnączem. Dzięki tej fotografii Door in Assos, codziennie przenoszę się w wakacyjny klimat. 

The last poster, Door in Assos, I chose shows a Southeuropean vine-clad villa. It takes me back to our vacation mood whenever I look at it. Wybór plakatów, a także ram, który czeka na Was na Gallerix, jest ogromny. Ale warto poświęcić odrobinę czasu, by otoczyć się pięknymi grafikami, fotografiami, reprodukcjami, które stworzą w domu niepowtarzalny klimat.

Zapraszam Was na mój instagram, gdzie znajdziecie 30% zniżkę (jeszcze do 27 czerwca!).

The choice of posters, and frames, you'll find on Gallerix, is vast. But it's worth spending some time to surround yourself with beautiful graphics, reproductions, photographs which will create a truly magical mood in your home.

Check out my ig account where you'll find 30% discount (valid untill June 27th).


Comments