Wedding day

Mówi się, że dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu. Podjęłaś najważniejszą decyzję w życiu i chcesz to uczcić, chcesz by ten dzień był wyjątkowy, a ty chcesz lśnić. Nie ukrywajmy, w tym dniu każda z nas chce wyglądać jak ze snu, dlatego tak ważny jest wybór sukni ślubnej.
Wiadomo, że zanim wybierzemy tę jedyną, wymarzoną sukienkę, musimy przeprowadzić badanie rynku, okupione godzinami przed kompem, wizytami i przymiarkami w salonach ślubnych.
W tym roku moja przyjaciółka wychodzi za mąż (już nie mogę się doczekać!), a że zostałam zaproszona do współpracy przez promshopau, upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu.
Zrobiłam mały przegląd sukien ślubnych, by osobiście sprawdzić czego się spodziewać w kwietniu ;) oraz podzielić się w Wami najnowszymi trendami w modzie ślubnej. Spójrzcie same!

They say that the wedding day is the most important day in your life. You've made this major decision and you want to celebrate it, you want the day to be special and you want to shine on it. Let's be honest, on this day each of us wants to look like a dream, that's why the choice of the dress is so crucial.
It's clear that before we get to find the one, we need to do major research, spend hours in front of the computer, visit bridal stores and try on at least a dozen of dresses.
This year my best friend is getting married (can't wait!), and recently I have been invited to team up with promshopau. In this way I killed two birds with one stone! I did some research of wedding dresses au to find out what I may expect in April :) and to share with you the latest trends in the bridal fashion. Take a look!

Suknie są obłędne... Co do druhen (czy świadków, choć to pierwsze w Polsce staje się coraz bardziej popularne), ich sukienki także powinny być wyjątkowe (z pewnością nie białe, ecru itp.). Uważam, że  granatowe (mój ulubiony kolor) byłyby strzałem w 10!

The dresses are amazing... But when it comes to the bridesmaids, their dresses should be special too (sure not white or ecru etc.). I think navy bridesmaids dresses (my fave color) would be just perfect!

Comments