Maja's nursery

Pokój Majki już od pewnego czasu jest urządzony i zamieszkany, jednak do tej pory nie mogłam się zabrać za zrobienie zdjęć. Projekt mój, wykonanie wspólne :) Zapraszam!
Zdecydowałam, że tutaj, w przeciwieństwie do pokoju Wojtusia, nie położymy tapety (choć początkowo zakładałam, że położymy taką samą jak u Wojtka) i jestem zachwycona tym, jak wyglądają naklejki kropelek (są z Dekornik.pl). Przyklejanie ich to prosta i przyjemna praca, a efekt, moim zdaniem świetny :)

Maja's nursery for some time now has been remade and inhabited but somehow I couldn't find the time and will to take the photos. Project was mine, realized by both of us :) Enjoy!
I decided not to put a wallpaper in this room (first, I wanted to chose the same as in Wojtek's bedroom) and I love how the wall stickers look (they're from Dekornik.pl). Sticking them onto the wall is a simple and pleasant thing to do, and the effect, for me, great :)
Stary fotel został kupiony za 60zł i odnowiony przeze mnie :) Farba z Tikkurilla (przyjazna dzieciom, na bazie wody), poducha na razie owinięta kocem (czeka na swój czas ;)

The armchair was bought for 60 zloty and remade by me :) The paint from Tikkurilla (children-friendly, made with water), the cushion swathed with a blanket (waiting for the right time ;) 


W ramkach nad łóżeczkiem znalazło się miejsce na pamiątki, wianeczek Majki z chrztu oraz greckie bamboszki z pierwszych wakacji w Grecji :)

In the frames above the crib I found a place for some memorabilia, Maja's wreath form her baptism and the Greek slippers from her first trip to Greece :)
Półeczki są rozmieszczone na ścianie dość nieregularnie i na wysokości, która umożliwia Majce samodzielne sięganie zabawek. Miało być zabawnie i kolorowo. Myślę, że się udało.

The shelves on the wall are placed in an irregular way and on a height which makes all the toys accessible for Maja. It was supposed to be fun and colorful. I think I nailed it. 
Podoba się Wam?

So, what do you think?

Comments