If I were you.... my fashion wishlist

Kiedy kończy się lato, a w sklepach pojawiają się ubrania, którymi można się otulić (i są czymś innym niż letnie sukienki i sandały!!), ja siedzę z nosem w komputerze
 i wietrzę co by tu kupić na nowy sezon. 
Ten sezon jednak jest wyjątkowy, jak wiadomo. Ponieważ z każdym dniem jest mnie więcej (serio, to nie jest metafora!), w tym roku jesienne trendy raczej sobie odpuszczę (oczywiście nie całkowicie, ale zawsze!) Oczywiście nie oznacza to, że odpuściłam sobie samo przeszukiwanie jesiennych trendów. Nie ma mowy!
Zobaczcie same co dla Was wybrałam... Czyli gdybym była Wami, kupiłabym... :)


When summer comes to an end, and stores get all those new clothes you can cover yourself (and are something different than summer dresses and sandals!!), I sit in front of the computer and scent new trends and arrivals.
This season is special, though. As I'm getting bigger and bigger every day (seriously, I'm not joking!), this year I'll skip purchasing the arrivals (well, not entirely, but still!). But this doesn't mean I skipped browsing through the fall trends. No way!
Look what I chose for you... So if I were you I would go for... :)  
zara.com

bershka.com

bershka.com

mango.com

mango

hm.com


zara.com

zara.com

zalando.pl

bershka.com


hm.com


hm.com

Mogłabym dorzucić to i owo, ale myślę, że wystarczy... Mmmm, rozmarzyłam się....

I could add this and that, but I guess it's enough... Mmmm, I got carried on....

Comments

  1. Na szczęście nie ze wszystkiego musisz zrezygnować. Talia, za którą tak tęsknisz nie jest Ci potrzebna do noszenia butów, torebek i szali ;) Już wkrótce wiosna, a wiosenne i letnie zakupy są znacznie przyjemniejsze niż te jesienne i zimowe.

    ReplyDelete
  2. No wiem, jest tutaj kilka rzeczy z których nie zrezygnuje :)

    ReplyDelete

Post a Comment