My console

W moim domu powstał "nowy" kąt :) Dotąd stały w nim różne rzeczy (serio wszelakie), ale jeszcze nigdy nie był tak fajny. Nie był, bo przedtem nie stała w nim konsola.
Konsola to po prostu wąski stół, który ustawiamy przy ścianie lub innym meblu i stawiamy na nim ozdoby. Można powiedzieć, że mało praktyczny mebel, ale kto powiedział, że wszystko w domu musi być praktyczne?

My house has gotten a "new" nook :) A place where we put different stuff (seriously all sort of things) and which has never looked so nice before. It hasn't because it lacked a good console.
A console is just a narrow table which we place by the wall or other piece of furniture and put some decor on it. One may say it's useless but who says everything has to be practical?

Szukałam jej strasznie długo. Pod koniec swoich poszukiwań byłam już już lekko(!?) sfrustrowana. Trwało to na prawdę długo i nie było łatwo. Jak Chuck Norris poznałam cały internet (lol), a w głowie miałam coraz większy chaos. Poznałam fajne strony z meblami (np. Homebook) oraz odkrywałam na nowo te, które już znałam (np. Westwing).It took me a really long time to find it. At the end of my pursuit I was a bit (!?) frustrated. It took really long and wasn't a piece of cake. I got to know the whole internet (like Chuck Norris, lol) and I felt like my head would explode. I found some good pages with furniture (Homebook) and I explored the ones I'd known before (Westwing).


Plan wstawienia w tym miejscu konsoli zrodził się już gdy budowaliśmy kominek, jednak zawsze były inne potrzeby, inne sprawy. W końcu nadarzyła się okazja i rozpoczęłam poszukiwania. 
Znajdowałam naprawdę piękne meble, jednak albo cena albo wygląd nie odpowiadał moim oczekiwaniom. W końcu udało mi się znaleźć to czego szukałam, jednak uważam, że kupno mebli przez internet jest ryzykowne. Czekałam na dostawę baaaardzo długo, już zwątpiłam, że to kiedykolwiek nastąpi (a jestem raczej z tych niecierpliwych!). W końcu doczekałam się i jestem bardzo szczęśliwa, że pusty kąt stał się ładnym zakątkiem.

The idea of having a console in this place came into being when we were building the fireplace. And after a couple of years this one opportunity came up and I started seeking. I found really beautiful furniture but either the price or the style did not meet my expectations. I finally managed to find the right piece, though I think buying furniture on the internet is a risky business. I waited for the delivery for a very long time (seriously really long!) and should I say I'm rather impatient(?)! Well in the end I got my console and I'm happy that this empty corner has become such a pretty nook.
 

Comments

  1. Bardzo ciekawy model
    Usunąłbym kosz spod konsoli
    Często mniej znaczy lepiej :)

    ReplyDelete
  2. Kosz zasłania nieszczęsny kontakt 😉 tym razem musi być więcej!

    ReplyDelete

Post a Comment