If you like the blog I warn ya ;)

Nie mogę uwierzyć, że prowadzę blog. To jest na serio duże zaskoczenie, myślę, że nie tylko dla mnie, lol. Pamiętam siebie w liceum... Hmm, delikatnie rzecz ujmując, z informatyki byłam kiepska. Na tamtym etapie liczyły się inne rzeczy. Internet mnie nie interesował, a z technologii wiedziałam jak obsługiwać telewizor, magnetofon (sic!) i odbierać telefon ;) Na lekcjach informatyki albo graliśmy w Quake'a, albo po prostu gadaliśmy, chowając się za kompem.

No i spójrzcie co się stało: założyłam bloga sama, materiałów szukam sama i całą pracę (oprócz zrobienia zdjęć, dzięki Kochanie!) wykonuję sama. Człowiek jednak dojrzewa, tak jak ja, która zaprzyjaźniła się z technologią po 30-stce (choć szczerze mówiąc, na wiele rzeczy nadal szeroko otwieram oczy i raczej unikam, lol). Nie mogę uwierzyć, że jestem w stanie sama zrobić tyle rzeczy w sieci. To zadziwiające! 
I wiecie co Wam powiem, Wy tez tak możecie! Więc brać mi się do roboty i komentować pod postami, bo stracę cierpliwość ;)! Czekam na komentarze i wsparcie! A ten pasek z ikonkami pod postami też do użycia ;) No! Bez tego blog nie istnieje!
Czas pobłażania minął ;)*

I can't believe I run a blog. This must have come as quite a shock not only to me, lol. I remember myself in high school... Well, let's just say I was lame at IT. At that time other things were more important to me. I wasn't into the internet, and as far as technology went, I knew how to operate a tv, a tape recorder (!) and how to pick up a phone ;) On IT classes either we played Quake or we just chatted hiding behind the monitors.
And look what's happened: I started a blog, I find all the materials without any help and all the work (except for taking photos, thank you Hon!) I do on my own. You just get mature, like me for instance who got on well with technology after 30 (to be honest there are still things which make me freeze and run, lol). It's hard to believe I can do so many things on the internet alone. It's crazy!
And you know what else I wanted to tell you, you can do that too! So get down to work and comment, otherwise I'll loose my temper ;)! I'm waiting for comments and support! And the small widgets below each post are also waiting for ya ;) OK! Without that, a blog is not a blog!*


*nie dla tych, którzy komentują, lol ;)
*not for those who comment on the blog, lol ;)

Comments

  1. ja komentuję , podziwiam i inspiruje się, lo; !! (mimo że powyżej 60- masakra i obciach nie?)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Bardzo się cieszę 😀 żaden obciach! Każdy wiek jest dobry 😘 pozdrawiam i zapraszam! !!

      Delete

Post a Comment