A girl's bedroom

Maja ma już 7 miesięcy i myślę, że nadchodzi czas by wreszcie zasmakowała jak to jest mieć własny pokój. Przez to, że Majka śpi z nami, nasza sypialnia jest w opłakanym stanie. Ciuszki, pieluszki, zabawki...Generalnie, Maja zaanektowała nasz pokój dla siebie, czas na eksmisję ;)
W domu praca nad łazienką nadal w toku, a ja już myślę jak wykończymy pokój Mai. Na razie ten pokój to suszarnia prania, której swoją drogą będzie mi strasznie brakować! Gdybym mogła jeszcze raz budować dom, musiałaby się w nim znaleźć właśnie taka pralnio-suszarnia! Ale nie ma tego złego, może jak już wszystkie pokoje będą zagospodarowane w naszym domu, wtedy ja będę się musiała bardziej zmobilizować do bardziej systematycznej pracy w domu.
A tymczasem zobaczcie co mogłoby się znaleźć w takim dziewczęcym pokoju.

Maja is 7-months old and I think it's time she knew how it feels to have her own room. Our bedrrom is in really poor shape simply because it's still her room too. Clothes, diapers, toys... Basically, she took it over, so it's time for a small eviction ;)
The work in our bathroom is still in progress and me, I'm starting to think about a room for our babygirl. For now on this spare room that we have is my laundry room, which I must say I will miss a lot! If I could built another house I would definitely plan a big laundry room! Nevertheless, when I have no more spare rooms in my house, I will have to be more systematic with my housework ;)
And in the meantime, take a look what could make a girl's bedroom.
 dawanda.pl
 
ikea.com

pakamera.pl

wallbeing.com

mustache.pl


ikea.pl

hm.com
hm.com

dawanda.pl

dawanda.pl

Oto kilka moich propozycji. Mam nadzieję, że się Wam podobają. Pokój dziecka powinien być jasny, kolorowy (pastelowy lub z bardziej zdecydowanymi dodatkami), ale przede wszystkim przytulny. Zobaczymy czy i kiedy uda mi się zrealizować moje plany. Najważniejsze, że gotowy plan już jest w mojej głowie :)

Just some suggestions of mine which I hope you like. A kid's bedroom should be lightt, colorful (pastel or with more dramatic pop of colors), and more importantly cozy. Will see how it goes with Maja's bedroom. What I like for now on is that I have a plan in my head :)

Comments