Hanging out with beautiful magnolias

Wiosna w pełni. Natura raczy nas swoim pięknem, dlatego tym przyjemniej jest spędzać czas na zewnątrz, szczególnie gdy dookoła magnolie...

Spring in full swing :) Nature shows all its assets so the best thing to do now is to spend as much time as you can outside, especially among such beautiful magnolias...
 
W teren najlepiej ubrać się wygodnie (!). To był jeden z tych dni, w których zależało mi przede wszystkim na wygodzie, ale też na dość przyzwoitym wyglądzie (w końcu niedziela, lol ;).
Wybrałam mój niezawodny szary sweter, a do tego białe spodnie, które są bardzo wygodne i świetnie do niego pasują.  Myślę, że taki sweter powinien znaleźć się w każdej szafie (damskiej i męskiej).
Obecnie połączenie bieli i szarości jest bardzo modne, a do tego wygląda dość klasycznie.

Outdoor living requires comfortable (!) dressing. This was one of those days when you want to feel comfy and of course look acceptably (you know, Sunday look, lol ;).
I chose my tried and tested gray sweater and white pants which are very comfy and go well with it. I think it's a must have for both women and men.
Currently white and gray match is very instyle yet it looks quite classic. 

Moje ukochane płaskie sandały... Przyznam, że kiedyś sandały wyciągałam z szafy pod koniec maja. Ten rok jest jakiś przełomowy, dzieje się w nim wiele nowego, ha ha. W tym roku miałam na sobie już wszystkie, które posiadam (już wkrótce o nich). Noszę je już od połowy kwietnia, co spotyka się z dużym zdziwieniem i pytaniami czy nie jest mi zimno. A więc (wiem, że tak nie zaczyna się zdania!!, a jednak), nie jest mi zimno, uwielbiam mieć gołe stopy i to zaczęło się dopiero od tego roku. Człowiek (a może raczej kobieta?) się jednak zmienia, lol ;)

My fave flat sandals... I admit that in the past I wouldn't take out my sandals until the end of May. This year seems to be a milestone in my life, so many things happen, ha ha. So far I've managed to wear all my sandals (soon about them). I've been wearing them since the middle of April, which astonishes people who ask me if I'm cold. So, I'm not cold, I love being barefoot and it's started this year. Humans (or shall I say women?) are changeable, lol ;)

Comments

Post a Comment