Merry Christmas '20!
 To nie był łatwy rok, dla naszej rodziny był wyjątkowo trudny. Dotrwaliśmy do jego końca i jesteśmy za wiele rzeczy wdzięczni. Za to, że mamy siebie. Za to, że wiemy ile każdy z nas zrobiłby dla tego drugiego. Za to, że otacza nas mnóstwo życzliwych ludzi. Za poczucie jedności, w tych trudnym dla wszystkich nas czasie. Dziękuję Panu Bogu za moje wspaniałe dzieci, moje dwie iskierki, bez których nasze życie nie byłoby tak barwne i radosne. W najcięższych chwilach to dla nich wstawałam, uśmiechałam się i trzymałam przy życiu. Dziękuję za mojego męża, który w tych okropnych czasach zawsze umiał zachować spokój, opanowanie oraz cierpliwość, przez co nasze domowe życie toczyło się w miarę normalnie. Jestem niesamowicie wdzięczna za to, jaką wspaniałą mam rodzinę...

I w końcu dziękuję za to, że Hubert czuje się coraz lepiej, że zaczął chodzić! Wszyscy życzymy sobie w Nowym Roku tego, by wyzdrowiał!

Kochani, nadeszły Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji składam Wam wszystkim (nie)banalne życzenia zdrowia, spokoju duszy, uśmiechu i skupienia się na tym, co naprawdę ważne.  

 P.S. Piękna sesja zdjęciowa autorstwa Ani Drop, która jest także autorką zdjęć do poprzedniego posta  :) Dziękujemy Aniu!


This hasn't been an easy year, for our family it's been extremely difficult. We've made it to its end and we're thankful for so many things. For having each other. For knowing how much each of us would do to the other. For being surrounded by plenty of  goodhearted people. For the feeling of unity in these hard times. I'm thankful to God for my beautiful children, my two sparkles without whom our life wouldn't be that vibrant and cheerful. In the hardest hours I would get up, smile and hold on to life just for them. I'm also appreciative for my husband, who kept calm, common sense and patience, due to which our family life rolled on quite normally. I am beyond grateful for my whole lovely family....

And finally, I am by far the most grateful for the fact that Hubert's feeling a lot better, he started walking again! What we all wish in the New Year is that Hubert fully recovers! 

Dear Readers, Christmas has come. On this occasion I would like to wish you all health, peace of mind and soul, lots of opportunities to smile and focusing on what matters the most.

P.S. The stunning photos were taken by Ania Drop, whose photos you could admire in the previous post!  Thank you Ania!
Comments

  1. Wspaniałe zdjęcia 🎄💗💗💗 Merry Christmas 🎄🎅🏻✨💗

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuję Kochana!!! Merry Christmas you too!

      Delete

Post a Comment