Holiday seasonNareszcie nadeszło. Boże Narodzenie - moje ulubione święta! Dotrwałam do nich ostatkiem sił. Ech, nie będę już wyliczać ile to rzeczy musiałam zrobić, podczas gdy wolałabym cieszyć się przygotowaniami do świąt! No ale cóż, takie życie!
Teraz zamierzam cieszyć się tymi pięknymi świętami. Zamierzam celebrować każdy dzień, słuchać świątecznych przebojów, oglądać po raz dziesiąty te same świąteczne (odgrzewane) hity, spędzać czas z bliskimi, rozmawiać i śmiać się z byle czego! No i oczywiście (jak przystało na kogoś uzależnionego od ciuchów!) ubierać wszystko to, co przez cały rok zostawiam na "lepszą okazję"! Tak się składa, że w mojej szafie jest ogromna ilość takich właśnie ubrań, tzw. wyjściowych. Tak więc teraz jest idealny czas na to, by wyskoczyć z moich roboczych dresów i wskoczyć w piękne rzeczy, które ciągle czekają na lepsze czasy.
Oto jedna z moich propozycji:

Spodnie/Pants - H&M x Balmain
Bluzka/Blouse - MANGO
Pasek/Belt - Stradivarius
Szpilki/Heels - Reserved

Z tej stylizacji tylko buty są nowe (oprócz kolczyków, które dostałam od mojej kochanej Przyjaciółki). Pozostałe rzeczy wiszą grzecznie w szafie od ok 3-4 lat. Jednak jestem chomikiem, haha. Czasami się ta cecha przydaje, jak widać ;)
Kochani w te piękne święta nie zapominajmy o celebrowaniu ich w każdy możliwy sposób. 
Życzę Wam pięknych Świąt w takim gronie, w jakim sobie tylko życzycie je spędzać, doceńmy to co jest nam dane... :) Zdrówka i pomyślności!     

At last, it's come! Christmas - my favorite holiday! I made it with the last of me. Erm, but I'm not gonna list all the thigns I had to deal with whilst what I really wanted to do was to enjoy the holiday prepping! Oh well, but that's life!
Now I'm gonna cherish this beautiful time. I intend to celebrate each day, listen to old Christmas jams, watch all over again the old Christmas movies, spend time with the close ones, talk and laugh about anything! And of course, (as for a fashion addict!) put on everything that throughout the whole year awaits "a better occasion"!
Actually, my wardrobe is full of such clothes, the so-called "fancy ones". And now it's the right moment to take off my everyday uniform (sweatpants) and jump into those beautiful clothes waiting to be taken out.
In the photos you can see one of my sets (above you can find the soursces). The only thing that's new here (apart from the beautiful earrings which I got from my lovely friend) are the shoes. The rest, well I've had them for at least 3 or 4 years. It turns out I'm a hoarder, haha. But it sometimes pays off, as can be seen :)
Dear Readers, let us not forget about celebrating the holidays in any possible way.
I wish you a beautiful Christmas among the ones you want to spend it with, let us appreciate what we've been granted...:) I wish you Health and Happiness!

Comments

Post a Comment