Reminiscing past holidays :)

Ponieważ nasz wakacyjny wyjazd jeszcze przed nami, zebrało mi się na wspominki :) Fajnie było wrócić do starych zdjęć i przypomnieć sobie jak bardzo uwielbiam wakacyjne wyjazdy i uzmysłowić sobie, że wiele jeszcze takowych przed nami (mam nadzieję!). Każdy wyjazd, a w szczególności letni, potrafi mnie naładować energią na bardzo długi czas, tak jakby dosłownie słońce ładowało mi baterie ;) 
Jeśli chodzi o zdjęcia, to bardzo lubię je przeglądać (i je wywoływać!), szczególnie polecam tę czynność zimą, gdy za oknem plucha, wtedy fajnie jest wrócić myślami w te miłe ciepłe miejsca, które kojarzą się nam z beztroską i spokojem. Dziś chciałam się z Wami podzielić obrazami, które mam przed oczami, gdy myślę "Wakacje". Może uda Wam się rozpoznać miejsca ze zdjęć :)) Miłej zabawy!

Since our summer vacation is still ahead of us, I got to reminiscing :) It was a great idea to go back to some old photos of ours and remember how much I love summer trips and realize there'll be plenty of them in the future (I hope!). Every trip, especially a summer one, gives me lots of energy, seriosusly like sun-charged batteries ;)
When it comes to photos, I really love looking at them (and actually developing them!) especially in winter when it's damp it's good to go back to those nice and warm places. Today I wanted to share some photos with you which come to my mind when I think "vacation". Maybe you'll be able to figure out the places in the pics :)) Enjoy!

Mmmmmmm.... rozmarzyłam się.... Gdy je oglądam, od razu robi mi się jakoś cieplej ;)
Ciekawe jak będzie w tym roku...:)

Awwww... I got carried away...But when I look at them I feel so good :)
I wonder how it's gonna be this year...:)

Comments