Cherish the joy:)


Kolejny długi weekend za nami, było wspaniale. Pogoda dopisała, a nam udało się spędzić trochę czasu całą naszą czwórką (mogliśmy się skupić tylko na sobie :) W piątek wybraliśmy się nad jezioro Malta w Poznaniu. Polecam, można tam spędzić cały dzień. Zobaczcie naszą relację. Tak często zapomina się o tym jak przyjemne jest coś tak prostego jak zabawa na placu zabaw, czy widok dziecka uśmiechniętego od ucha do ucha. Na myśl przychodzi mi tu piosenka Madonny Cherish (wiem, że dotyczy raczej miłości między kobietą i mężczyzną, ale myślę, że pasuje też do miłości do rodziny, ludzi nam bliskich). 

Another long weekend is over and it was great. The weather was beautiful and us four managed to spend some time together (we could focus on us only :). On Friday we went to the Malta Lake in Poznań. It's a great place where you can spend the whole day and not get bored. Check out our snaps! We tend to forget how great it is to see your child smile and play. Here Madonna's song comes to my mind Cherish (I know it's about love between man and woman, but I guess it also suits family love :).


Ja też jechałam z Wojtkiem, ale zdjęcie nie nadaje się do publikacji, lol. Świetna zabawa!!! 
Poniżej wracamy z toru :)

I also had a ride with Wojtek but the photo wasn't good enough to be published (to say the least!,lol). Great fun!!! And here we're getting back from the track :)Czas chłopaków :)

Daddy-son time :)


Nasza Królewna większość wypadu spała spokojnie w wózku :) 

Our little princess slept in her pram for most of the time :)Rowerek biegowy, na który cały czas próbujemy namówić Wojtka... Czasami się uda, czasami nie ;) 

Balance bike which we're trying to convince Wojtek to... Sometimes we do, sometimes not ;)
Cudowne place zabaw!!! 

Great playgrounds!!!


Bawimy się sukienką...;) 

Playing with the dress...;)Mój synuś :) 

Momma's boy :)


Malta to świetne miejsce na wypad rodzinny! Chwile niezapomniane, a zdjęcia to zawsze miła pamiątka :)

Malta lake is a fantastic place for a family trip! Preciuos moments and the pics are to remind us about them :)

Komentarze