A boy's bedroom

Ponieważ wkrótce powiększy się nam rodzina, zdecydowaliśmy, że pokój naszego synka Wojtka zasługuje na remont i przemeblowanie jeszcze przed rozwiązaniem. Oczywiście malowanie i wszelkie prace wykonamy sami, jednak zanim to wszystko nastąpi musiałam przeryć internet w poszukiwaniu inspiracji. Mam już w głowie plan (jego realizację zobaczycie na blogu), a teraz chciałam się z Wami podzielić co stanowiło moją inspirację.

Since our family is getting bigger soon, we decided to redo our son's bedroom before my due date. All the work we're going to do all by ourselves, but before we start I had to browse through the whole web to look for inspiration. I have a plan in my head (which I'll share with you soon), but for now on I wanted to share the things that inspired me.Wyraziste wzory...

Bold patterns...


Meble "każdy z innej beczki"...

Odd furniture...


Przyjazne wnętrze...

Welcoming interior...Ciekawe zabawy i dodatki...

Unusual toys and details...

Chcę by pokój dla mojego syna był barwny, wesoły i zachęcał do działania (jakkolwiek to brzmi). Podobają mi się kolorowe tapety, meble "każdy z innej beczki", nietypowe zabawki i gry. Chcę by mój syn dobrze się tam czuł i chciał tam przebywać.  

Prace rozpoczynamy wkrótce! Będzie ciekawie :)
Trzymajcie kciuki za efekt! Na pewno się nim z Wami podzielę!


I want my son's bedroom to be bold, merry and motivating to act. I like colorful wallpapers, odd furniture, unusual games and toys. I want my son to feel good in there and want to play there.

Work starts soon! Can't wait :)
Fingers crossed for the result! I promise to share it with you!

Komentarze

Publikowanie komentarza